والدین و اتاق های چت رایگان نوجوانان

نظر: در اینجا شما، شما را بشنوید، موارد زیر فقط نظر است. تمام تلاش ها برای جلوگیری از اشاره انگشت به سمت هر شرکت یا سازمان خاصی در رابطه با “روم های گفتگوی رایگان نوجوانان” انجام شده است. بخوانید، فکر کنید، تحقیق کنید و نظرات خود را بسازید. آنها گاهی مرا می ترسانند احمقانه.

تقریباً هر صفحه اصلی چت نوجوانی که دیده‌ام، تبلیغاتی برای چت مجرد بزرگسالان و/یا چت جنسی داشته است! به نظر می رسد که مردم علیرغم عواقب آن بر ساختار خانواده یا خود نوجوانان، به دنبال دلار متعالی هستند.

در دفاع از چت روم های رایگان نوجوان باید بگویم که معمولا رفتار مناسبی برای وب سایت وجود دارد.

من بارها چنین جملاتی را دیده ام:

• هرگز اطلاعات شخصی چت روم خود مانند نام واقعی، آدرس منزل یا شماره تلفن را ندهید

• اطلاعات خصوصی خود را خصوصی نگه دارید

• با دیگران با احترام رفتار کنید

• لطفا به همه افراد دیگر در چت احترام بگذارید

• لطفا صفحه را با متن خود پر نکنید

• لطفا با دیگران دعوا نکنید

امیدوارم محدودیت های عمیق تری در جای دیگر سایت وجود داشته باشد.

در زیر دو نظر ارسال شده در یکی از اتاق‌های گفتگوی نوجوانان رایگان است که من از آنها بازدید کردم (من نام‌ها را حذف کرده‌ام):

• “باید بگویم شما بهترین مردان را برای دوستیابی آنلاین دارید. من واقعاً دوست دارم که وب سایت شما پیدا کردن مردان مجرد هم سن من را بسیار آسان می کند.”

• “… (این سایت) کار می کند، و من اگر XXXXX نبود دوست دخترم را ملاقات نمی کردم. پس امید خود را از دست ندهید. واقعاً کار می کند. من الان بهترین دوست دختر دنیا را دارم. من و او دو ماه است که با هم قرار داریم.”

یکی از نتایج صفحه جستجو دارای یک تبلیغ پولی در سمت راست بود که «اتاق چت نوجوانان رایگان» را نشان می‌داد. یک شماره تلفن مستقیم با کد منطقه ذکر شده است. این عدد 800 نبود و شرکت کنندگان باید بالای 18 نفر باشند.

در صفحه اصلی یکی دیگر از سایت های چت نوجوانان، شش لینک به اتاق های گفتگو دیگر پیدا کردم. از شش لینک اتاق چت لیست شده در این صفحه خاص:
1) اولی پیوندی به یک چت نوجوان بود. بقیه پیوندها در زیر فهرست شده اند (به ترتیب):

2) چت مجردی که در آن می توانید صحبت کنید، معاشقه کنید، و با دوستان جدیدی در تمام سنین ملاقات کنید

3) با مجردهای محلی سکسی ملاقات کنید، چتی که در آن می توانید با مجردهای محلی در چت بزرگسالان قرار ملاقات بگذارید

4) چت بزرگسالان (رایگان) که در آن می توانید با مجردهای محلی سکسی ملاقات کرده و چت کنید

5) چت بزرگسالان، یک مکان ملاقات رایگان برای سنین 20 سال به بالا، و “آخرین اما نه کم اهمیت”

6) سایت های چت برای نوجوانان، مجردها و بزرگسالان در تمام سنین (تصویر این لینک آخر ضربه سر یک زن جوان بود. این عکس مربوط به مکیدن توت فرنگی در حالی که روی شکم روی تخت خوابیده بود!)

فقط میتونم بگم وای! یکی از شش لینک لیست شده مناسب سن بود.

شکی نیست که هر سایت چت بیان، تعامل و شاید حتی خلاقیت را تشویق می کند. علاوه بر این، اتاق های گفتگوی نوجوانان رایگان یک انتخاب تماس بسیار محبوب است. آیا بین بیان خلاقیت ادبی و اجبار تعادل وجود دارد؟ ممکن است بخواهید به کامپیوتر و نرم افزار دسترسی به اینترنت که به مسدود کردن برخی از مواد ناخواسته کمک می کند نگاه کنید.

با توجه به جهانی بودن اینترنت، نوجوانان از سراسر جهان به چت می پردازند. علاوه بر اتاق های گفتگوی رایگان نوجوانان، انواع گروه های اجتماعی برای انواع افراد از جمله نوجوانان وجود دارد. گروه‌های چت برای گروه‌های خاصی از مردم طراحی شده‌اند، به علاوه خدماتی را برای سبک‌های مختلف زندگی ارائه می‌دهند.